Sedco

349
5291349529

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Nafukovací křeslo Sedco Air Sofa Lazy Novinka Tip Kód: 38604/ZEL
  Externí sklad (> 5 ks) Značka: Sedco

  Vzduchový pytel Sedco Air Sofa 
  Ať už vyrážíte s přáteli na piknik do parku nebo se chcete příjemně uvelebit na zahradě, nemusíte se spokojit s dekou. Vzduchový pytel Sedco Air Sofa je moderní doplněk na camping, piknik nebo jen tak na zahradu. Vzduchový pytel je vyroben z pevného nylonu, vnitřní strana je pak potažená měkkou PVC fólií, aby se zaručila neprodyšnost.

  Hlavní výhodou je křeslový tvar s možností oboustranného posedu. (ať už na výšku nebo na délku)

  Původně: 429 Kč

  296,69 Kč bez DPH 359 Kč
 • 88943 nafukovaci vak sedco sofa lazybag 10268 Novinka Tip Kód: 38607/MOD
  Externí sklad (5 ks) Značka: Sedco

  Nafukovací vak Sedco SOFA LAYBAG 10268
  Když vyrazíte s přáteli do parku, na festival, pláž a nebo si budete chtít jen pohodlně lenošit na zahradě, nemusíte se spokojit jen s obyčejnou dekou. Originální nafukovací pohovka vynahradí jak deku, tak i sedadlo či lehátko. Laybag lze naplnit vzduchem během několika vteřin bez námahy pomocí jedinečné techniky. Její praktické a jednoduché nafouknutí je velmi snadné a lehké. Stejně tak i jako její složení. Pár mávnutí a máte k dispozici pohodlné ležení či sezení. Už s sebou nemusíte vláčet rozměrné matrace nebo kempingové židle, tato přenosná výbava bude vaším společníkem jak s přáteli, tak i v soukromí na zahradě. Velice snadno a jednoduše jí srolujete do kabelky či batohu a tak jí můžete mít vždy s sebou.

  Původně: 499 Kč

  379,34 Kč bez DPH 459 Kč
 • ztt Novinka Tip Kód: 38610/MOD
  Externí sklad (5 ks) Značka: Sedco

  Vzduchový pytel Sedco Sofair
  Ať už vyrážíte s přáteli na piknik do parku nebo se chcete příjemně uvelebit na zahradě, nemusíte se spokojit s dekou. Vzduchový pytel Sedco Sofair je moderní doplněk na camping, piknik nebo jen tak na zahradu. Vzduchový pytel je vyroben z pevného nylonu, vnitřní strana je pak potažená měkkou PVC fólií, aby se zaručila neprodyšnost. Má dvě vzduchové komory, které po nafouknutí tvoří sedací plochu a pytel pak tvarem připomíná banán.

  288,43 Kč bez DPH 349 Kč
 • druhacervenalama Novinka Tip Kód: 38616/MOD
  Externí sklad (> 5 ks) Značka: Sedco

  Vzduchový pytel Sedco Sofair NEW LAZY BANANA
  Vyrážíte s přáteli na piknik do parku nebo se chcete příjemně uvelebit na zahradě? Nemusíte se spokojit s dekou. Vzduchový pytel Sedco Sofair je moderní doplněk na camping, piknik nebo jen tak na zahradu. Nyní v novém, ještě více pohodlném modelu, který se zaměřuje hlavně na váš komfort. Vzduchový pytel je vyroben z pevného nylonu, vnitřní strana je pak potažená měkkou PVC fólií, aby se zaručila neprodyšnost. Má dvě vzduchové komory, které po nafouknutí tvoří sedací plochu a pytel pak tvarem připomíná banán. Navíc nyní s originálním dvoubarevným designem a pestrými barvami, díky kterým opravdu vyniknete, ať jste kdekoliv.

  Původně: 599 Kč

  437,19 Kč bez DPH 529 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem